Aktuality 2021/2022

Sobota 22. dubna patřila na našem hřišti turnajům v miniházené 4+1. Od 9:00 nastoupili minimladší proti DHK Zora Olomouc, TJ Cement Hranice a Sokol II Prostějov. V 11:45 je vystřídali ministarší, kteří soupeřili s HBC Olomouc A + B, TJ Senice n/H a HFP Prostějov.

Pro starší žačky je první handballová sezóna u konce. Sice zbývají odehrát ještě 3 zápasy soupeřek, ale to nic nezmění na tom, že ji naše děvčata zakončí bez zisku bodu na posledním místě.

Od 9:00 patřilo opět osecké hřiště nejmenším házenkářům. Na turnaj v miniházené 4+1 (bez počítání skóre) dorazila družstva TJ Senice n/H, TJ Sokol Kostelec n/H, Házená Velká Bystřice A + B, aby srovnala před superfinále své pokroky také s domácími. Po skončení turnaje musely děti ještě zvládnout 3 dovednostní disciplíny.

V sobotu se u nás na hřišti od 13:00 utkali nejmenší házenkáři - na turnaji v miniházené 4+1, mladší tj. do 9 let. Turnaje se účasnila tato družstva: TJ Sokol Osek n/B, TJ Sokol Horka n/M, TJ Sokol Kostelec n/H, TJ Senice n/H.

Sobota patřila od 9:00 na našem hřišti minižákům - starším (10-11 let), kteří se předvedli na turnaji v miniházené 4+1.

Na první zápas jarní části vyrazili muži do haly v Senici n/H. První poločas se podařilo vyhrát dvoubrankovým rozdílem 11:13. Ale začátek druhé půle vyšel lépe Senici a ta srovnala. Do 21. minuty bylo skóre vyrovnané do stavu 21:21. Pak domácí třemi brankami v řadě odskočili. Nakonec se nám podařilo manko stáhnout a vybojovat remízu 24:24.

V sobotu 9. dubna jsme pořádali turnaj házené 4+1 pro věkovou kategorii mini starší. S ohledem na předpověď i skutečný stav počasí jsme pro uskutečnění turnaje museli využít azyl ve sportovní hale v Žeravicích.

© 2023 Handball Club TJ Sokol Osek n/B. Všechna práva vyhrazena.