Aktuality 2022/2023

Včera jsme se na hřišti rozloučili s uplynulou sezónou. Rozlučka byla zacílená na děti a jejich rodiče. Nejprve si nejmladší děti z přípravky odběhly překážkou dráhu. Mini mladší a straší si v kombinovaných sestavách zahráli kluci vs. holky. Program pro děti zakončil miniturnaj mladší žaci-mladší žačky-starší žačky (děvčata, která do této kategorie...

V sobotu 10. června se mladší žačky zúčastnily turnaje ve Veselí n/M s těmito výsledky:

Na dnešním turnaji školní ligy v Prosenicích vybojovali žáci ZŠ Osek n/B pod vedením trenérů TJ Sokol Osek n/B (Karel Klimeš, David Krč a Jiří Urban) cenné kovy všech barev. V kategorii A (1. a 2. třída) obsadili 3. místo, v kategorii B (3. třída) 1. místo a v kategorii C (4. a 5. třída) 2. místo.

Školní liga

30.05.2023

V pátek 26. května vyvrcholila školní liga házené turnajem Minihandball Cup 2023. ŽS Osek n/B reprezentovali naši svěřenci. Žáci 4.-5. třídy vybojovali 3. místo.

Soutěže nejmladších házenkářů a házenkářek v miniházené 4+1 probíhají formou turnajů, kdy se na jednom hřišti sejde 4-5 družstev. V jednotlivých zápasech se nepočítá skóre. Na superfinále se však potkají všechna družstva najednou. Vyvrcholením a odměnou pro děti za celoroční snahu je předání medailí za od zástupců Olomouckého krajského svazu...